Przewóz artykułów spożywczych

Nasza firma oferuje usługi w zakresie specjalistycznego przewozu artykułów spożywczych w postaci płynnej w cysternach, między innymi produktów mlecznych, koncentratów, odpadów poprodukcyjnych w postaci płynnej, a także przewozu artykułów spożywczych w chłodniach.

W EASYTRANS posiadamy niezbędne do prowadzenia tego typu działalności licencje na transport krajowy oraz międzynarodowy, a także zezwolenia, na podstawie, których możliwe jest świadczenie tego typu usług zgodnie z Ustawą z dnia 6 września 2001 roku o transporcie drogowym.

W skład naszej floty wchodzą wyłącznie samochody ciężarowe i ciągniki siodłowe marki SCANIA oraz najnowszej generacji naczepy cysterny wykonane w całości według projektu inżynierów firm WAM TECHNOLOGY oraz BODEX. W ten sposób z użyciem najnowszych technologii i materiałów udało się osiągnąć jeszcze niższą wagę flagowych zespołów pojazdów.

Dysponujemy cysterną naczepą o pojemności 25 400 litrów – jest to cysterna 3-komorowa, izolowana, ze standardowym wyposażeniem: tuba na wąż, szafka spustowa z kolektorem, podest obsługowy i inne niezbędne elementy. Zespół pojazdów łącznie osiąga wagę 12 800 kilogramów. Poza tym posiadamy naczepy cysterny 3-komorowe o pojemności 32 000 litrów i wadze 13 ton.

Najszybciej i najbezpieczniej w każdy zakątek kraju i świata

Posiadamy wymagane certyfikaty, spełniamy wszystkie wymagania formalne, a przewożone ładunki są ubezpieczone.

Zobacz