Transport międzynarodowy

W naszej firmie EASYTRANS oferujemy klientom usługi najwyższej jakości w transporcie krajowym i międzynarodowym, zapewniając ich szybkość, bezpieczeństwo oraz przystępne ceny.

Nasza specjalność to kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania łańcuchem dostaw, które są dostosowane do zindywidualizowanych potrzeb klientów, w tym usługi załadunku, rozładunku, wykonywania wymaganych badań i uzyskiwania stosownych certyfikatów. Również nadzorujemy transport ładunków i wszelkie czynności z nim związane czy też zlecone dodatkowo przez klienta w trakcie całego procesu realizacji usługi. Służymy wsparciem w razie ewentualnych problemów.

Dzięki telefonii komórkowej GSM istnieje całodobowa możliwość kontaktu z naszą firmą oraz kierowcami. Ponadto tabor jest wyposażony w urządzenia GPS i właściwe środki zabezpieczające ładunek podczas transportu, a wszyscy kierowcy zatrudnieni w EASYTRANS to specjaliści z szerokim doświadczeniem.

Posiadamy Certyfikat Kompetencji Zawodowych. Świadczone przez nas usługi prowadzone są według standardów europejskich w oparciu o Konwencję CMR i Konwencję TIR. Nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową Odpowiedzialności Cywilnej Przewoźnika Drogowego (OCPD) o zakresie krajowym i międzynarodowym oraz ubezpieczenie kabotażowe.

Najszybciej i najbezpieczniej w każdy zakątek kraju i świata

Posiadamy wymagane certyfikaty, spełniamy wszystkie wymagania formalne, a przewożone ładunki są ubezpieczone.

Zobacz